9th - 10th of October, 2020, Lucerne, Switzerland
Quantitative Approaches to Analyzing Social Change
więcej o European Sociological Association - Midterm Conference of RN 21- Quantitative Methods

Oferta dydaktyczna na semestr letni roku akademickiego 2019/2020

Oferta dydaktyczna na semestr letni roku akademickiego 2019/2020 została umieszczona w zakładce harmonogramy. Pełny harmonogram wraz z godzinami zajęć i salami zostanie opublikowany wkrótce.
więcej o Oferta dydaktyczna na semestr letni roku akademickiego 2019/2020

serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY®, który odbywa się pod patronatem JM Rektora UJ prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka.
Konkurs polega na przedstawieniu Państwa pracy badawczej realizowanej na studiach doktoranckich lub w szkołach doktorskich w Uniwersytecie Jagiellońskim podczas trzyminutowej, ustnej prezentacji w języku angielskim z wykorzystaniem tylko jednego slajdu.
więcej o Zaproszenie do udziału w konkursie - COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY® (CG 3MT JU)

W imieniu Międzywydziałowego Koła Naukowego Doktorantów "Axis Mundi", działającego przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zapraszamy do wystąpienia na interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt.
„III FORUM IDEI MŁODYCH NAUKOWCÓW. INSPIRACJE DLA PROJEKTÓW INTERDYSCYPLINARNYCH”
więcej o Zaproszenie do udziału w Konferencji „III Forum Idei Młodych Naukowców” (24.03.2020 r.)
Summer School on “Economic Behaviours: Models, Measurements, and Policies”

The summer school is intended to foster reflection on economic models of rational as well as bounded or irrational decision, focusing on their explanatory power as well as normative/policy implications.
więcej o Summer School on “Economic Behaviours: Models, Measurements, and Policies”
50th St. Gallen Symposium - Global Essay Competition

Dear students,

Would you like to present your disruptive ideas to world leaders such as Christine Lagarde, Dominic Barton, Professor Niall Ferguson, Jack Ma, and Tony Tan Keng Yam?
więcej o 50th St. Gallen Symposium - Global Essay Competition
Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”.

Do 2 marca trwa nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”. Swoje propozycje mogą zgłaszać studenci, doktoranci, słuchacze szkoły policyjnej lub strażackiej, prowadzący badania na temat bezpieczeństwa, oraz ci, którzy obronili niedawno pracę licencjacką lub magisterską w tym zakresie.
więcej o Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”.

więcej o Ogłoszenie o naborze do programu Cognes w ramach specjalnej procedury konkursowej w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

więcej o Ogłoszenie o naborze do sześciosemestralnego programu psychologia w ramach specjalnej procedury konkursowej w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ

Pragniemy poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce dla Doktorantów.
więcej o Pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ