więcej o Konkurs na zatrudnienie Doktoranta - Stypendysty w projekcie NCN „Postęp naukowy w prawoznawstwie”
Rejestracja na zajęcia w semestrze zimowym 2020/2021

więcej o Rejestracja na zajęcia w semestrze zimowym 2020/2021

Entity: Faculty of Economic Sciences University of Warsaw Position: student/PhD student – scholarship
więcej o OPUS NCN project: “The role of institutions for health, attitudes and behaviours in later life”

więcej o Konkurs na studia doktoranckie/stanowisko Doktoranta w projekcie "Analiza "czarnej skrzynki" dotacji na innowacje: rekonstrukcja mechanizmów przyczynowo-skutkowych interwencji z wykorzystaniem metodologii opartej na teorii zbiorów"
Zaproszenie na wykład otwarty Judith F. Kroll z University of California

Zapraszamy do udziału w otwartym wykładzie w ramach szkoły doktorskiej MSC ITN MultiMind, a współorganizowanym przez centrum Bilingualism Matters Krakow.
więcej o Zaproszenie na wykład otwarty Judith F. Kroll z University of California

więcej o Konkurs na mini-granty naukowe i popularyzatorskie, w ramach działań Talent Management POB Anthropocene
Workshop on Macroeconomic Research 2020

3rd Workshop on Macroeconomic Research
Department of Macroeconomics and Department of Econometrics and Operational Research at the Cracow University of Economics are pleased to announce the 3rd Workshop on Macroeconomic Research.
więcej o Workshop on Macroeconomic Research 2020

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 61 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 19 czerwca 2020 r., została dopuszczona możliwość wyjazdów zagranicznych oraz krajowych pracowników, doktorantów oraz studentów UJ – wyłącznie w celu prowadzenia badań naukowych.

Wyjazdy możliwe są jedynie do krajów, z którymi przywrócony został ruch graniczny i mogą odbywać się wyłącznie z uwzględnieniem przepisów sanitarnych obowiązujących zarówno w kraju docelowym, jak i w krajach tranzytowych.
więcej o Możliwość wyjazdów zagranicznych oraz krajowych pracowników, doktorantów oraz studentów UJ

NeuroSmog: Wpływ zanieczyszczeń powietrza na rozwijający się mózg

Projekt realizowany w ramach programu TEAM-NET Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
więcej o NeuroSmog: Wpływ zanieczyszczeń powietrza na rozwijający się mózg

MSCA ITN EuroAgeism is organising its annual training school aimed at our early-stage researchers next week on 17-19th June 2020. This year, our plans to meet up in Krakow, Poland were changed by the COVID-19 outbreak. Our face-to-face meetings have now moved online, and you have the opportunity to take part in our open lectures.
więcej o Online training event for early-stage researchers on MOOCs and transforming scientific work into policy briefs