Una Europa Talk: “Resistance is futile. You will be digitalized!”

więcej o Una Europa Talk: “Resistance is futile. You will be digitalized!”
[UNA Europa] Special scientific seminar on One Health Day

Una Europa's One Health community (UNAOH) has worked on a special scientific seminar to mark this year's rather extraordinary One Health Day, which unfortunately happens to coincide with the height of the second wave of the COVID-19 pandemic. Six scientists and their teams and colleagues from across the Una Europa universities have asked themselves: "What have we learned from the COVID-19 pandemic so far?".
więcej o [UNA Europa] Special scientific seminar on One Health Day

więcej o Uprzejmie informujemy, że w dn. 28 października 2020 r. (środa) Biuro Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych jest nieczynne.
NAWA: Stypendia zagraniczne w ramach współpracy bilateralnej

Dział Współpracy Międzynarodowej uprzejmie informuje, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków do programu stypendialnego w ramach współpracy bilateralnej – oferta wyjazdowa na rok akademicki 2020/2021.
więcej o NAWA: Stypendia zagraniczne w ramach współpracy bilateralnej
Finał czwartej edycji konkursu Coimbra Group 3 Minute Thesis (CG3MT)

Finał czwartej edycji konkursu Coimbra Group 3 Minute Thesis (CG3MT) będzie transmitowany na żywo 22 października 2020 o godz. 10:00 na kanale YouTube Coimbra Group. Wezmą w nim udział trzej finaliści, wyłonieni w eliminacjach przeprowadzonych przez uczelnie zrzeszone w sieci Coimbra Group.
więcej o Finał czwartej edycji konkursu Coimbra Group 3 Minute Thesis (CG3MT)
FNP ogłosiło nabór wniosków w konkursie

Cel konkursu: Celem konkursu jest wyróżnienie najzdolniejszych młodych uczonych i zachęcenie ich do dalszego rozwoju naukowego przez umożliwienie pełnego poświęcenia się pracy badawczej.
więcej o FNP ogłosiło nabór wniosków w konkursie

więcej o Seminaria DigiWorld: sztuczna inteligencja w naukach przyrodniczych, społecznych i humanistycznych

więcej o Komunikat Dyrektora SDNS UJ z dn. 8 października 2020 r. dotyczący funkcjonowania Biura Szkoły

Wykład jest zapowiedzią zbliżającego się cyklu wykładów Pana Profesora w ramach przedmiotu "Social Capital. The Theory of Interpersonal Relations" w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UJ w nadchodzącym semestrze.
więcej o Wykład prof. Piotra Sztompki "Social Capital, Theory of Interpersonal Relations" jest dostępny online!

więcej o Praca w projekcie naukowym: Społeczeństwo obywatelskie w Europie Środkowej i Wschodniej