Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikat Dyrektora SDNS UJ z dn. 8 października 2020 r. dotyczący funkcjonowania Biura Szkoły

Komunikat Dyrektora SDNS UJ z dn. 8 października 2020 r. dotyczący funkcjonowania Biura Szkoły

106.4141.3.2020

Komunikat

Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

z dnia 8 października 2020 r.

 

  W celu ochrony zdrowia doktorantów i pracowników Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych, w oparciu o Komunikat nr 27 Rektora UJ ds. Dydaktyki z dnia 5 października w sprawie polityki bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COVID-2 oraz z uwagi na związane z pandemią COVID-19 obostrzenia w poruszaniu się po budynku WZiKS przy ul. Łojasiewicza 4, określone w Komunikacie Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z 8 października 2020 r., zarządzam, co następuje:

  1. Doktoranci SDNS obsługiwani są w systemie zdalnym (telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznie oraz korespondencyjnie).
  2. W wyjątkowych przypadkach, wymagających bezpośredniej obecności, Biuro Szkoły przyjmuje doktorantów po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.
  3. Do spraw wymagających bezpośredniego kontaktu z Biurem Szkoły należą:

- odbiór zaświadczenia dla instytucji zewnętrznych wymagających wyłącznie wersji oryginalnej, jeśli nie ma możliwości przesłania tego zaświadczenia pocztą,

- odbiór legitymacji przez doktorantów, którzy nie posiadają numeru PESEL (doktoranci-obcokrajowcy).

 

Zachęcamy do korzystania ze stron internetowych Szkoły i Uniwersytetu, gdzie udostępnione są wszystkie istotne dla Państwa informacje. Będziemy również w stałym kontakcie z Państwem za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy wszystkich Państwa o założenie konta w domenie uj.edu.pl.

Pliki do pobrania
pdf
Komunikat Dyrektora SDNS UJ z dn. 8.10.2020