Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Harmonogram rekrutacji SDNS

Rekrutacja do programu doktorskiego w Naukach o polityce i administracji, Pedagogice, Naukach prawnych, Naukach o zarządzaniu i jakości, Psychologii i Geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej będzie prowadzona jedynie w drugiej turze.

Tura I 
 
Rejestracja elektroniczna będzie trwała od 17 maja do 30 czerwca 2021 r. 
Uzupełnienia formularza przez osobę będącą autorem rekomendacji - 1-9 lipca
Ogłoszenie o zakwalifikowaniu się do II etapu rekrutacji (Wyniki zostaną opublikowane w systemie. Zaloguj się na swoje konto kandydata i sprawdź wynik swojej aplikacji) - 15 lipca  
Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 19-23 lipca 2021 r. (Szczegóły dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej powinny zostać wysłane do Ciebie najpóźniej na dwa dni przed terminem egzaminu poprzez zakładkę "Wiadomości" na Twoim koncie). 
Ogłoszenie ostatecznych wyników rekrutacji nastąpi 28 lipca (zaloguj się na swoje konto kandydata i sprawdź wynik swojej aplikacji) 
Proces rejestracji będzie trwał od 29 lipca do 4 sierpnia. 
 
II tura 
 
Rejestracja elektroniczna będzie trwała od 9 sierpnia do 30 sierpnia 2021 r. 
Uzupełnienia formularza przez osobę będącą autorem rekomendacji - 31 sierpień - 8 września
Ogłoszenie o zakwalifikowaniu się do II etapu rekrutacji (Wyniki zostaną opublikowane w systemie. Zaloguj się na swoje konto kandydata i sprawdź wynik swojej aplikacji) - 14 września.  
Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się od 16 do 22 września 2021 r. (Szczegóły dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej powinny zostać wysłane do Ciebie najpóźniej na dwa dni przed terminem egzaminu poprzez zakładkę "Wiadomości" na Twoim koncie). 
Ogłoszenie ostatecznych wyników rekrutacji nastąpi 24 września (ustalenie listy kandydatów zakwalifikowanych do Szkoły Doktorskiej) 
Proces rejestracji będzie trwał od 27 września do 29 września. 

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety