Summer School on “Economic Behaviours: Models, Measurements, and Policies”

The summer school is intended to foster reflection on economic models of rational as well as bounded or irrational decision, focusing on their explanatory power as well as normative/policy implications.
więcej o Summer School on “Economic Behaviours: Models, Measurements, and Policies”
50th St. Gallen Symposium - Global Essay Competition

Dear students,

Would you like to present your disruptive ideas to world leaders such as Christine Lagarde, Dominic Barton, Professor Niall Ferguson, Jack Ma, and Tony Tan Keng Yam?
więcej o 50th St. Gallen Symposium - Global Essay Competition
Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”.

Do 2 marca trwa nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”. Swoje propozycje mogą zgłaszać studenci, doktoranci, słuchacze szkoły policyjnej lub strażackiej, prowadzący badania na temat bezpieczeństwa, oraz ci, którzy obronili niedawno pracę licencjacką lub magisterską w tym zakresie.
więcej o Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”.

więcej o Ogłoszenie o naborze do programu Cognes w ramach specjalnej procedury konkursowej w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

więcej o Ogłoszenie o naborze do sześciosemestralnego programu psychologia w ramach specjalnej procedury konkursowej w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ

Pragniemy poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce dla Doktorantów.
więcej o Pierwsza edycja konkursu na mini-granty dla doktorantów SDNS UJ
Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

więcej o Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!
Szkolenie dla doktorantów Szkół Doktorskich UJ dot. grantów składanych do NAWA

Szkolenie dla doktorantów Szkół Doktorskich UJ dot. grantów składanych do NAWA odbędzie się w dniu 28 listopada o godz. 17.30 w sali 52 Collegium Novum.
więcej o Szkolenie dla doktorantów Szkół Doktorskich UJ dot. grantów składanych do NAWA
Seminar "Kinds of things and our choices. Ontology and presuppositons"

prof. PAOLO VALORE, Universita' di Milano Statale and Milano Bicocca

* Place:
Astronomical Observatory of the Jagiellonian University, Fort Skala, Krakow, ul. Orla 171

* Time:
8 November 2019, 12:00
więcej o Seminar "Kinds of things and our choices. Ontology and presuppositons"

Dyżury kierowników programów doktorskich

Doctoral Programs Coordinators’ office hours – 2 - 4 OctoberDoctoral Programs Coordinators’ office hours – 2 - 4 October
więcej o Dyżury kierowników programów doktorskich