Pomiń baner

Rzeszów, on-line 28.09.2022r
więcej o Zaproszenie na XXI interdyscyplinarną konferencje z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy" pod hasłem „Gospodarka, polityka i społeczeństwo wobec współczesnych kryzysów”.
Summer School in Qualitative Methods in Doctoral School in the Social Sciences

In the week 26-30 September we will welcome two outstanding teachers to SDNS UJ – dr Liam Foster from the University of Sheffield, and dr Valentina Hlebec from the University of Ljubljana.
więcej o Summer School in Qualitative Methods in Doctoral School in the Social Sciences

więcej o Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ uruchomił II edycję konkursu w ramach RESEARCH SUPPORT MODULE

Traditionally organized by the Department of Science and Research at the Silesian University, School of Business Administration in Karviná (Czechia). The conference will be held at the Excelsior Mountain Hotel in Horní Lomna, Czech Republic on 2-4 November 2022.
więcej o Call for papers | International Scientific Conference „Karviná Ph.D. Conference on Business and Economics“
Książka "Prawo a media społecznościowe"

Informujemy, że nakładem Wydawnictwa UJ ukazał się tom inaugurujący serię wydawniczą programu doktorskiego z zakresu nauk prawnych SDNS UJ „PORTA IURIS” współtworzoną z WPiA UJ.
więcej o Książka "Prawo a media społecznościowe"
Warsztaty doktoranckie „Societies, Cultures, Critical Theories”

więcej o Warsztaty doktoranckie „Societies, Cultures, Critical Theories”

23 czerwca 2022 r. godz. 13.30, online
więcej o Zaproszenie na spotkanie naukowe Wydziału Filozoficznego UJ z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. "Radykalny zwrot czy przyspieszenie? Na jakim etapie transformacji energetycznej jesteśmy?"
Modern Monetary Theory 2nd Summer School in Poznań | Call for Applications

10.08.2022-14.08.2022
więcej o Modern Monetary Theory 2nd Summer School in Poznań | Call for Applications
Lista rankingowa - Excellence Module