więcej o 30.11.2023 On-line seminar "Organ transplantation − current state and challenges" − prof. dr hab. med. Roman Danielewicz
Warsztaty dla kobiet z samostanowienia i samoobrony, oparte na metodzie WenDo

Urząd Miasta Krakowa w ramach projektu „Krakowianki” zaprasza serdecznie wszystkie kobiety* na wyjątkowe warsztaty z samostanowienia i samoobrony, oparte na metodzie WenDo, realizowane przez Emancipacion! Agata Teutsch we współpracy z Partnerkami (fundacją Juniper, Voice Amplified i Fundacją Kocham Dębniki).
więcej o Warsztaty dla kobiet z samostanowienia i samoobrony, oparte na metodzie WenDo

więcej o 06/12, 16:00 - International Doctoral Seminar “Crises as a catalyst of solutions in economics, finance and management”
Dostęp do nowych baz publikacji

W ramach działania polegającego na rozbudowie ekosystemu badawczego Uniwersytetu Jagiellońskiego zespół Priorytetowego Obszaru Badawczego HERITAGE dokonuje wspólnie z POB Future Soc zakupów międzynarodowych baz danych o kluczowym znaczeniu dla nauk humanistycznych i społecznych, umożliwiających skuteczniejsze włączenie badaczy do światowego systemu komunikacji naukowej.
więcej o Dostęp do nowych baz publikacji

New Narratives for a Damaged Planet: Humanities and Social Sciences Perspectives on the Climate Crisis
więcej o 17-17/11/2023: Coimbra Group Social Sciences and Humanities Working Group’s seminar
Seminar organized by the Doctoral School of Exact and Natural Sciences

26.10.2023, 16:30: “A million species are at risk of extinction. What's next?" − prof. dr hab. Piotr Skubała
więcej o Seminar organized by the Doctoral School of Exact and Natural Sciences

więcej o 18 października 2023: Kształtowanie wizji jutra. Innowacje - estetyka czy funkcjonalność?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwudniowego kursu organizowanego przez Panią Prof. dr hab. Małgorzatę Grodzińską-Jurczak.
więcej o Kurs dla Doktorantów wszystkich Wydziałów UJ: „Finansowanie badań naukowych i prowadzenie projektów badawczych”.
05/10/2023: Prof. Piotr Sztompka: Sociological Theory for the XXI Century

The lecture will take place on 05/10/2023, 17:00 in Collegium Maius and on-line.
więcej o 05/10/2023: Prof. Piotr Sztompka: Sociological Theory for the XXI Century
Invitation for current and future PhD supervisors and PhD students

SDNS UJ invites current and future PhD supervisors as well as PhD students to meetings with experienced co-supervisors of international doctoral projects.
więcej o Invitation for current and future PhD supervisors and PhD students