Zaproszenie na COMFOCUS Workshop (13 czerwca 2023)

Katedra Handlu Zagranicznego UEK zaprasza na bezpłatne warsztaty pt.: „Healthy food and consumer behaviour and using emerging technologies” organizowane w ramach projektu H2020 COMFOCUS (www.comfocus.eu) we współpracy z Slovak University of Agriculture (Słowacja) i Wageningen University (Holandia).

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną laboratoria do prowadzenia badań neuromarketingowych oraz omówione zostaną zasady aplikowania na 2-tygodniowe staże badawcze (Wageningen University, Holndia; Aarhus University, Dania; Slovak University of Agriculture, Słowacja; University of Surrey, Wielka Brytania; University of Goettingen, Niemcy; Università di Bologna, Włochy; University of Trento, Włocy; University of Turku, Finlandia i inne).

Termin: 13 czerwca 2023 (wtorek)

Godzina: 9.00-13.00

Miejsce: Pawilon G13 (tylko dla 25 zarejestrowanych uczestników)

Możliwość uczestnictwa online (bez ograniczeń). Osoby zarejestrowane na spotkanie otrzymają link.

Rejestracja tylko do 11 czerwca 2023.

Link do rejestracji: https://forms.gle/cb8PFHkLnEdfzV1s5

Invitation