kwiecień 2022

20220428

Konferencja studencko-doktorancka "Końce świata i nowe relacyjności - ekologia, patriarchat, demokracja, historia, kapitalizm"

Data: 28.04.2022 - 30.04.2022

Przypominamy o naborze zgłoszeń na konferencję studencko-doktorancką z cyklu "Performatyka. Poza kanonem". Jej temat to "Końce świata i nowe relacyjności - ekologia, patriarchat, demokracja, historia, kapitalizm", a na zgłoszenia będziemy czekać do końca lutego. Konferencja odbędzie się - podobnie jak w zeszłym roku - w trybie ONLINE w dniach 28-30 kwietnia 2022.

Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty adresowane zarówno do uczestników oraz uczestniczek obrad konferencyjnych, jak i wszystkich chętnych. Poprowadzą je: Kristof van Baarle (Uniwersytet w Antwerpii), Łucja Iwanczewska i Małgorzata Sugiera.

Chętnych do aktywnego udziału w konferencji, która odbędzie się w trybie online, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do końca lutego 2022 roku. Abstrakty powinny zawierać od 1200 do 1800 znaków. Informację o przyjęciu referatu na konferencję otrzymacie Państwo w pierwszej połowie marca.

Czas wygłaszania referatu: 20 min.

Opłata konferencyjna: 60 zł.

Abstrakty prosimy wysyłać na adres: performujemyswiat@uj.edu.pl

Konferencję otworzy wykład prof. Mateusza Borowskiego zatytułowany:
„Przyszłość jest teraz”. Fabulacje spekulatywne i nowe początki

Więcej informacji znaleźć można w dokumencie do pobrania poniżej.

Call for Papers Performatyka