“Biomaterials and why we use them” Doctoral School Seminar

👉 16.12.2022; 16:30
więcej o “Biomaterials and why we use them” Doctoral School Seminar

więcej o I Kongres PTPiTI pt. "Media jako przestrzeń działań profilaktycznych i terapeutycznych", 14.04.2023

więcej o Zaproszenie do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ewolucja i perspektywy europejskiego systemu ochrony praw człowieka”

więcej o Spotkania naukowe z Prof. Jamesem Gordley’em z Tulane Law School | „Legal Heritage Lab”

więcej o Kapituła Nagrody im. Lwa Sapiehy ogłasza nabór kandydatur do Nagrody na rok akademicki 2023/24
Zaproszenie do udziału w Konkursie   COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY®

więcej o Zaproszenie do udziału w Konkursie  COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY®
Online Doctoral Winter School 2023

The programme will take place from 13 to 17 February 2023.
więcej o Online Doctoral Winter School 2023

więcej o Spotkanie mikołajkowe z Panem prof. Janem Woleńskim odnośnie „Rozumowań potocznych a schematów logiki formalnej”

więcej o Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku”.

5.12.2022
więcej o Zaproszenie: Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe. "Stefan Batory: człowiek prawa i czynu"