COVID-19 - SPOJRZENIE MŁODYCH  NAUKOWCÓW.

COVID-19 - SPOJRZENIE MŁODYCH NAUKOWCÓW.

więcej o COVID-19 - SPOJRZENIE MŁODYCH NAUKOWCÓW.
"Climate change, epidemic, war as a crisis and risk"

19 stycznia, godz. 17:00
więcej o "Climate change, epidemic, war as a crisis and risk"
Dissemination and Outreach: Tips and Tricks for Blog Writing

Monday 9th January 2023, 2:00–03:30 pm (CET), online via Zoom
więcej o Dissemination and Outreach: Tips and Tricks for Blog Writing
„Antyreligijność w pierwszej instancji? Kwestie wyznaniowe w orzecznictwie rozwodowym NRD i Polski Ludowej w ujęciu porównawczym."  Legal Heritage Lab

Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe 9.01.2023 r.
więcej o „Antyreligijność w pierwszej instancji? Kwestie wyznaniowe w orzecznictwie rozwodowym NRD i Polski Ludowej w ujęciu porównawczym." Legal Heritage Lab
MSCA Doctoral Network IP-PAD  PhD Vacancies

MSCA Doctoral Network IP-PAD PhD Vacancies

Twelve PhD Positions in Politics of Adolescence and Democracy (Political Science, Psychology, Neuroscience and related disciplines)
więcej o MSCA Doctoral Network IP-PAD PhD Vacancies
Konferencja naukowa: Zrównoważony rozwój sektora energetycznego i transportu w Polsce.  Gospodarka – Społeczeństwo – Polityka.

więcej o Konferencja naukowa: Zrównoważony rozwój sektora energetycznego i transportu w Polsce. Gospodarka – Społeczeństwo – Polityka.
2 top methods training events: KOMEX (2-10 March) and Summer School  (19-30 June)

więcej o 2 top methods training events: KOMEX (2-10 March) and Summer School (19-30 June)
Nabór do czasopisma naukowego Com.press

więcej o Nabór do czasopisma naukowego Com.press