The Job Market AD 2022: Current State of Affairs, the Trends, the Future

10.01.2022
We wtorek 11. stycznia o 19:00 odbędzie się otwarty webinar poświęcony dzisiejszemu rynkowi pracy, nowym trendom i perspektywom na 2022.
więcej o The Job Market AD 2022: Current State of Affairs, the Trends, the Future

02.12.2021
więcej o (R)ewolucyjne espresso pt. "Co się dzieje w polskiej szkole? Wielowymiarowość kryzysu i pułapki dyskursu o wartościach"

Jagiellonian University, Kraków, Poland, 28-29 September 2021, ONLINE EVENT
więcej o The 3rd JAGIELLONIAN INTERDISCIPLINARY SECURITY CONFERENCE “Innovative Security Governance: Interdisciplinary Perspectives”
I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Świat oczami młodych badaczek i badaczy”

09.08.2021
21-22 października 2021, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
więcej o I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Świat oczami młodych badaczek i badaczy”

18.06.2021
Zapraszamy na spotkanie mające na celu wybór przedstawiciela/ki doktorantów do Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej SDNS UJ. Odbędzie się ono w najbliższą środę, tj. 23 czerwca, o godzinie 18:00.
więcej o Wybory przedstawiciela/ki doktorantów do Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej SDNS UJ