The Job Market AD 2022: Current State of Affairs, the Trends, the Future

We wtorek 11. stycznia o 19:00 odbędzie się otwarty webinar poświęcony dzisiejszemu rynkowi pracy, nowym trendom i perspektywom na 2022.
więcej o The Job Market AD 2022: Current State of Affairs, the Trends, the Future
(Online) Doctoral Winter School, 14-18.02.2022 - reminder

Online courses for doctoral students, post-docs, academics and professionals, University of Ljubljana School of Economics and Business
więcej o (Online) Doctoral Winter School, 14-18.02.2022 - reminder

kierowanym przez dr Weronikę Kloc-Nowak (nr grantu NCN 2020/39/D/HS4/02325)
więcej o Ogłoszenie o konkursie na stypendyst(k)ę w projekcie pt. „Migracje międzynarodowe i zakłócenia wzorca płodności - ku nowym wnioskom z krajów o niskiej dzietności”

Proposal Deadline: Monday 31 January 2022, Eligibility: Doctoral students in any year at one of the UNA Europa universities
więcej o UNA Europa PhD Workshop, Call for proposals – Digital Cultural Heritage: Mobilities, Mutuality and Heritage Futures
Oferta stypendialna w ramach Programu CEEPUS 2022/2023

NAWA zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą stypendialną w ramach realizacji Programu CEEPUS - Środkowoeuropejski Program Wymiany Uniwersyteckiej.
więcej o Oferta stypendialna w ramach Programu CEEPUS 2022/2023

16.12.2021, 16:30 (Zoom)
więcej o Konwersatorium Szkoły Doktorskiej, Sayeh Bayat (University of Toronto), Catherine Roe (Washington University): Looking for early signs in Alzheimer's Disease in Driving Patterns
Szkolenie "Metodologia scope i systematic review"

Social (r)Evolutions Lab - POB Future Soc zaprasza nauczycielki/li akademickich UJ na szkolenie dotyczące metodologii scope i systematic review. Odbędzie się ono 17 grudnia 2021 (piątek) w godz. 11.00-14.15. Szkolenie odbędzie się w formie online za pośrednictwem MS Teams.
więcej o Szkolenie "Metodologia scope i systematic review"
Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

Jeździsz na nartach? Chciałbyś sprawdzić jak to jest jeździć na tyczkach w „zawodach”… MASZ OKAZJĘ TO ZROBIĆ! Zapraszamy wszystkich, amatorów, pasjonatów narciarstwa i dobrej zabawy - dołącz do naszego zimowego eventu.
więcej o Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

więcej o (R)ewolucyjne espresso pt. "Co się dzieje w polskiej szkole? Wielowymiarowość kryzysu i pułapki dyskursu o wartościach"

więcej o Uniwersytet Jagielloński zajął pierwsze miejsce w konkursie na najbardziej prodoktorancki podmiot w Polsce