Kursy wakacyjne w Jagiellońskim Centrum Językowym

Jagiellońskie Centrum Językowe UJ zaprasza osoby studiujące i pracujące w Uniwersytecie Jagiellońskim do udziału w kursach wakacyjnych.
więcej o Kursy wakacyjne w Jagiellońskim Centrum Językowym
Szkolenie dla doktorantów z modułów na platformie strefaID

Biuro ID.UJ zaprasza na szkolenie z modułów doktoranckich 31 maja o godz 11.
więcej o Szkolenie dla doktorantów z modułów na platformie strefaID
"Changing Nature of Work and Social Policy”

Seminnar SGH Doctoral School
więcej o "Changing Nature of Work and Social Policy”
Dydaktyczne Dygresje: "O strzelbie, która przegapiła ostatni akt"

Zapraszamy na kolejną, już 10 dyskusję z serii Dydaktyczne Dygresje w poniedziałek 30 maja o godz. 12.00 na temat "O strzelbie, która przegapiła ostatni akt". Naszym Gościem będzie mgr Aleksander Pawlicki, wykładowca przedmiotów pedagogicznych i dydaktycznych w Szkole Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
więcej o Dydaktyczne Dygresje: "O strzelbie, która przegapiła ostatni akt"

24-31 August 2022, Genshagen Castle (close to Berlin)
więcej o CfA Genshagen Trilateral Summer School 2022 „EU Climate Policy in an Age of Turmoil – Can the “European Green Deal” make a Difference?"

26 maja 2022 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 19-20 września 2022 roku.
więcej o Zaproszenie na konferencję „Nadzór korporacyjny w warunkach zmieniającego się otoczenia regulacyjnego".

Konferencja odbędzie się w dniu 4 czerwca 2022 roku w formie zdalnej na platformie ClickMeeting. Organizatorzy: Stowarzyszenie Naukowe Doktorantów i Studentów wspólnie z Kongresem Kół Naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
więcej o Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Innowacje w naukach społecznych i humanistycznych”

Rzeszów, on-line 28.09.2022r.
więcej o Zaproszenie na XXI interdyscyplinarną konferencje z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy" pod hasłem „Gospodarka, polityka i społeczeństwo wobec współczesnych kryzysów”.

więcej o Na Wydziale Zarządzania i Komunikacji społecznej UJ został uruchomiony konkurs na wsparcie finansowe dla doktorantów i uczestników studiów doktoranckich w ramach RESEARCH SUPPORT MODULE