więcej o Oferta stypendialna dla doktoranta w projekcie badawczym SONATA BIS „Tożsamość społeczna w erze cyfrowej: dynamiczna auto-prezentacja dla ulotnej publiki i jej wpływ na debatę publiczną”

więcej o Warsztaty w ramach projektu „State, Diversity, and Security. Studies on Interdependencies in Contemporary World"
UNA Europa Summer Camp on Cultural Heritage

Cultural Heritage and rural development. Research applications. Albarracín, Spain. 19-23 June 2023
więcej o UNA Europa Summer Camp on Cultural Heritage
CfP "Innovation, Tourism and territories: A Political Analysis"

Paris, September 7 to 9th
więcej o CfP "Innovation, Tourism and territories: A Political Analysis"

więcej o Uwaga! Zmiana formuły Konferencji pt. „Zielone Zarządzanie Organizacjami - możliwości i wyzwania XXI wieku”
Law & Cognitive Science Conference

więcej o Law & Cognitive Science Conference
Zaproszenie na Sympozjum "Polska po 2015 roku - aspekty prawne i polityczne"

więcej o Zaproszenie na Sympozjum "Polska po 2015 roku - aspekty prawne i polityczne"
AUFRANDE PhD Program: last week for applying!

więcej o AUFRANDE PhD Program: last week for applying!

więcej o Beyond The Optimising Agent -- Summer School in Advanced Methods for Economics and Political Economy

więcej o Research with Impact - how to develop research agenda with impact beyond academia | Workshop