Kongres Zmian Prawa Unii Europejskiej, 24 maja

W imieniu Koła Naukowego Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, chciałabym Państwa serdecznie zaprosić na pierwsze w Polsce wydarzenie dotyczące aktualizacji prawa europejskiego, czyli Kongres Zmian Prawa Unii Europejskiej, który odbędzie się 24 maja 2024 roku.

Będzie on obejmował 3 panele:

1. Panel "Rynek cyfrowy" - panel studencko-doktorancki
  2. Panel "Sztuczna inteligencja"
  3. Panel "Energetyka"

W związku z panelem o rynku cyfrowym, do 27 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia abstraktów, które będą przedmiotem jego dyskusji.

Oto tematy abstraktów:

1. Zmiany w zakresie rynku cyfrowego UE a prawo konkurencji.
  2. Zmiany w prawie rynku cyfrowego UE a ochrona praw podstawowych.
  3. Zmieniający się rynek cyfrowy UE a gospodarcza rywalizacja UE z państwami trzecimi.

Jeśli mają Państwo inny pomysł, również można zgłosić abstrakt - ważne jest jednak, aby temat dotyczył zmian prawa konkurencji pod wpływem aktów DMA i DSA.

Zachęcamy do nadsyłania abstraktów, ponieważ jest to szansa na czynny udział w pierwszym takim wydarzeniu dotyczącym prawa unijnego w Polsce.

Link do formularza zgłoszeniowego

Link do wydarzenia na FB