Stypendia Fulbrighta

Przekazujemy Państwu informację o możliwości aplikowania na stypendia Fulbrighta do USA, a konkretniej:

Graduate Student Award 2025-26,

Junior Research Award 2025-26,

Graduate Student Award LLM in International Human Rights Law at University of Notre Dame 2025-26

Program Fulbrighta to największy program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych. Wśród absolwentów i absolwentek programu znajduje się m.in. 62 laureatów:ek Nagrody Nobla i 89 laureatów/ek nagrody Pulitzera. W Polsce Program Fulbrighta działa już od 65 lat i liczy ponad 5000 absolwentów i absolwentek, którzy niejednokrotnie podkreślają, że jest to program, który po prostu zmienia życie.

Dlaczego warto złożyć wniosek o stypendium Fulbrighta?

Uczestnictwo w Programie Fulbrighta jest niepowtarzalną szansą na zdobycie nowych doświadczeń naukowych i osobistych, w tym:

• nawiązanie kontaktu z amerykańskimi uczelniami w celu przeprowadzenia badań bądź rozpoczęcia studiów magisterskich lub doktoranckich,
  • poznanie interesujących ludzi,
  • zanurzenie się w amerykańskiej kulturze i krajobrazie.

Zostań Fulbrighterem lub Fulbrighterką! Czekamy na Twój wniosek.

Więcej informacji o programach i planowanych webinarach: https://fulbright.edu.pl/stypendia-do-usa/

W razie pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy także do kontaktu z naszym doktorantem oraz Ambasadorem Programu Fulbrighta : lukasz.chyla@fulbrightmail.org

Łukasz Chyla

Ambasador Programu Fulbrighta