8 stycznia 2024: Cykl warsztatów z profesorem Josephem H.H. Weilerem

Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego oraz Kierownik Kolegium Doktorskiego Nauk Prawnych Szkoły Doktorskiej UWr, prof. UWr dr hab. Tomasz Kalisz serdecznie zapraszają 8 stycznia 2024 r. na cykl warsztatów z profesorem Josephem H.H. Weilerem.

Profesor Weiler, światowej sławy uczony z zakresu prawa konstytucyjnego Unii Europejskiej i prawa międzynarodowego w przyjaznej atmosferze podzieli się swoim bogatym doświadczeniem zdobytym m.in. jako dyrektor szkół doktorskich na wydziałach prawa Uniwersytetu w Michigan, Uniwersytetu Harvarda, New York University oraz jako prezydent European University Institute we Florencji, instytucji, która ma jedną z największych szkół doktorskich z zakresu nauk społecznych w Europie.

Program warsztatów

g. 10.30-11.30 warsztaty dla wszystkich How to increase your chances of being published in leading law journals outside Poland - Some Do's and Don'ts'

g. 12.00-14.00 warsztaty dla obecnych i przyszłych promotorów rozpraw doktorskich na seminarium 'How to Supervise a Ph.D in Law?' (opis w załączeniu)

g. 15.00-17.00 warsztaty dla doktorantów (bez obecności promotorów) 'A Doctorate in Law – Workshop on the Do’s and Don’ts of Successful Doctoral Research and Writing' (opis w załączeniu)

Numer sali zostanie podany w późniejszym terminie.

Prosimy uprzejmie o potwierdzenie obecności do 22 grudnia (ze wskazaniem warsztatu) na adres mailowy: agnieszka.frackowiak-adamska@uwr.edu.pl