Konferencja - Forum Szkół Doktorskich - Metodyka rzetelnych procesów badawczych

Formuła on-line, 12 maja 2023 r.,10.30

12 maja 2023

Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet oraz Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Prof. dr hab. Czesław Zając mają przyjemność zaprosić na ogólnopolską konferencję, której celem jest wymiana doświadczeń związanych z metodyką rzetelnych procesów badawczych.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie osoby zaangażowane w pracę i rozwój Szkół Doktorskich, naukowców zainteresowanych rozwojem warsztatu badawczego oraz promotorów pracujących z doktorantami.

Konferencja odbędzie się on-line (w aplikacji TEAMS). Udział w niej jest bezpłatny

Tematyka: Metodyka rzetelnych procesów badawczych

Program konferencji:

10:30 Rozpoczęcie konferencji. Powitanie prelegentów i uczestników: Prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet, Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Prof. dr hab. Czesław Zając, Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

10:45–12:15 Never ending story, czyli o metodyce rzetelnych procesów badawczych raz jeszcze (wystąpienie oraz dyskusja) ̶ dr hab. Patrycja Klimas, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Katedra Zaawansowanych Badań w Zarządzaniu

12:15–12.30 Podsumowanie konferencji ̶ Prof. dr hab. Czesław Zając Moderator: Prof. dr hab. Czesław Zając, Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Aby wziąć udział w Forum, należy wypełnić formularz:

Udział w konferencji jest bezpłatny