Harmonogram rekrutacji SDNS 2020/2021

więcej o Harmonogram rekrutacji SDNS 2020/2021

CALL FOR PAPERS - International Doctoral Seminar in Social Sciences

PhD students in sociology, political science, European studies, public policy (or public economics), social policy and social work, media studies, social psychology and other social sciences from universities associated in EUSOC are invited to submit their papers to the 19th EUSOC international seminar.
więcej o CALL FOR PAPERS - International Doctoral Seminar in Social Sciences

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Z dniem 31.03.2020 rozpoczyna się nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja
Zaproszenie dla doktorantów UJ do udziału w warsztatach   pt. Heritage Hybridisations: Concepts, Scales and Spaces

„Zespół Dziedzictwo” pracujący na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach sieci UNA Europa przesyła zaproszenie dla doktorantów UJ do udziału w warsztatach pt. Heritage Hybridisations: Concepts, Scales and Spaces.
więcej o Zaproszenie dla doktorantów UJ do udziału w warsztatach pt. Heritage Hybridisations: Concepts, Scales and Spaces

Kontakt z Biurem

Informujemy, że kontakt z Biurem Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ odbywa się wyłącznie za pomocą maila: sdns@uj.edu.pl, danuta.wisla@uj.edu.pl
więcej o Kontakt z Biurem

Komunikat Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych z dnia 11 marca 2020 r.

Uzupełnienie Zarządzenia nr 24 z dnia 10.03.2020r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Komunikat Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych z dnia 11 marca 2020 r.

Odwołanie spotkania informacyjno-wyborczego

Szanowni Państwo
W związku z ukazaniem się Zarządzenia nr 24 z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego jesteśmy zmuszeniu odwołać spotkanie informacyjno-wyborcze zaplanowane na 12 marca 2020.
więcej o Odwołanie spotkania informacyjno-wyborczego

Spotkanie informacyjno-wyborcze

Szanowni Państwo zapraszamy na spotkanie informacyjno-wyborcze w dniu 12.03 o godz. 18.00 do Sali 0.310 w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Łojasiewicza 4 (Kampus).

Na spotkaniu przeprowadzone zostaną wybory Państwa przedstawicieli do Rady Szkoły Doktorskiej. Ponadto chcielibyśmy przeprowadzić ewaluację zajęć, które odbyły się w pierwszym semestrze oraz wysłuchać Państwa uwag.
więcej o Spotkanie informacyjno-wyborcze
Programy Fulbrighta: rekrutacja została otwarta!

Ruszył kolejny nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta kierowanych do polskich badaczy, dydaktyków i studentów.
Fulbright Junior Research Award 2021-22 to program dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych.
więcej o Programy Fulbrighta: rekrutacja została otwarta!

Ogłoszenie o naborze do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych 2020/2021

więcej o Ogłoszenie o naborze do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych 2020/2021