CALL FOR PAPERS 21st International Doctoral Seminar in Social Sciences

13th - 16th October 2022, Telč (CZ), European Graduate School for the Social Sciences
więcej o CALL FOR PAPERS 21st International Doctoral Seminar in Social Sciences

więcej o Konferencja „Między naukami społecznymi a humanistyką – dyskursy interdyscyplinarne” - 02 czerwca 2022 r.

więcej o Międzynarodowa konferencja: Dziedzictwo Bronisława Malinowskiego we współczesnych naukach społecznych i humanistyce. W stulecie publikacji „Argonautów zachodniego Pacyfiku”

Możliwość zatrudnienia w projekcie badawczym pn. „Polscy grey voters. Wpływ zmian demograficznych na rynek wyborczy w Polsce. Studium cyklu wyborczego lat 2023-2025” realizowanym pod kierownictwem dr hab. Agnieszka Turska-Kawa, prof. UŚ. Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu „OPUS 21”, zgodnie z umową nr UMO-2021/41/B/HS5/00105.
więcej o Oferta zatrudnienia dla doktorantów w projekcie badawczym pn. „Polscy grey voters. Wpływ zmian demograficznych na rynek wyborczy w Polsce (...)"

Fundacja Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego http://www.sowiniec.com.pl/, przygotowuje się do realizacji projektu badawczego o nazwie „Bibliografia ogólnopolska czasopism wydawanych poza cenzurą PRL w latach 1976-1990” w ramach ustalonego przez Ministra Edukacji i Nauki programu badawczego „Nauka dla Społeczeństwa”, moduł 3: „Humanistyka – Społeczeństwo – Tożsamość”.
więcej o „Bibliografia ogólnopolska czasopism wydawanych poza cenzurą PRL w latach 1976-1990”

Zapraszamy na kolejną dyskusję z serii Dydaktyczne Dygresje w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 12.00. Naszymi Gośćmi będą pasjonaci social- mediów: dr hab. Mikołaj Małecki z Wydziału Prawa i Administracji oraz mgr Wiesław Pyrczak z Wydziału Lekarskiego. Spotkanie poprowadzi Przewodnicząca Towarzystwa Asystentów dr hab. Beata Baran.
więcej o Dydaktyczne Dygresje: Dydaktyka w social-mediach - pułapki, wyzwania i oczekiwania

Odbędzie w dniu 04.04.22 r. (poniedziałek) o godz. 12:00, w Auli B budynku WPiA UJ przy ul. Krupniczej 33a
więcej o Wykład prof. dr hab. Romana Kwietnia pt. "Napaść zbrojna Federacji Rosyjskiej na Ukrainę w świetle ius ad bellum, ius in bello i ius post bellum"

4 kwietnia 2022 r., godz. 17
więcej o Dziedzictwo prawne. Spotkania naukowe: „Sir James Mackintosh jako wykładowca prawa”.
Present, Publish, Participate

więcej o Present, Publish, Participate