Kurs dla Doktorantów wszystkich Wydziałów UJ: „Finansowanie badań naukowych i prowadzenie projektów badawczych”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwudniowego kursu organizowanego przez Panią Prof. dr hab. Małgorzatę Grodzińską-Jurczak.

Drodzy Doktoranci,

Choć rok akademicki już się zaczął, na pewno część z Państwa jeszcze nie wybrała wszystkich kursów. Mam wciąż parę miejsc na kursie dla Doktorantów wszystkich Wydziałów UJ: Finansowanie badań naukowych i prowadzenie projektów badawczych”.

Kurs jest bardzo praktyczny, prowadzony w postaci 2-dniowych warsztatów w styczniu 2024. Celem warsztatów jest zaznajomienie Państwa z zasadami finansowania badań naukowych w Polsce, instytucjami obecnie fundującymi badania podstawowe (NCN) jak i aplikacyjne (NCBiR, FNP i wiele innych). Dodatkowo dowiecie się Państwo o możliwości i zasadach uzyskiwania stypendiów wyjazdowych do krajów w EU i poza nią.

Będziemy pracować bardzo pragmatycznie. Pomagam w pisaniu wniosków, wymagam konkretów i wysokiego poziomu wniosków, podobnie jak potencjalni recenzenci. Tyle, że ja uczę jak pisać, a nie oceniam co już napisane.

Uprawianie nauki w dzisiejszych czasach nie jest możliwe bez projektów/grantów, które ją sfinansują. Konkurencja praktycznie w każdej instytucji jest bardzo wysoka. Pisania projektów można się nauczyć, najlepiej pod okiem osoby w tym doświadczonej (https://natura.wb.uj.edu.pl/). Mając swój projekt zyskujesz oprócz możliwości prowadzenia swoich badań, równocześnie ucząc się zarządzania projektem, i być niezależnym od funduszy w Państwa oryginalnym Zakładzie/Instytucie.

Serdecznie zapraszam! Proszę o zgłaszanie się pod adresem: m.grodzińska-jurczak@uj.edu.pl

NIE PÓŹNIEJ niż do 13 października 2023.

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej