Zaproszenie - Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe: „Testamenty profesorów Uniwersytetu Krakowskiego z XVI i XVII w.”

W imieniu organizatorów działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zespołu „Legal Heritage Lab”, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu naukowym w Legal Heritage Lab.

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. o godz. 17 odbędzie się szóste w tym roku akademickim spotkanie naukowe. Tym razem dr hab. prof. UJ Maciej Mikuła (Pracownia Prawa Kościelnego i Wyznaniowego Uniwersytetu Jagiellońskiego) wygłosi referat pt. „Testamenty profesorów Uniwersytetu Krakowskiego z XVI i XVII w.”

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – w Krakowie przy ul. Gołębiej 9 w Sali 126 oraz na platformie MS TEAMS. Poniżej przesyłam link umożliwiający udział w spotkaniu: https://tiny.pl/wvnns

Łączę pozdrowienia, dr hab. Jan Halberda