Instytut Filologii Germańskiej zaprasza zainteresowanych na kursy, które w ramach projektu ZintegrUJ będą prowadzić prof. Irmtraud Behr (Université Sorbonne-Nouvelle) oraz prof. Frank Liedtke (Universtät Leipzig).

Serdecznie zapraszamy na kursy:

• German Language Studies/Pragmatics:„Crisis and crisis communication: implicit and explicit content of written and oral statements" - Kryzys i komunikacja kryzysowa: implicytne i eksplicytne treści wypowiedzi pisemnych i ustnych

Kursy są organizowane przez projekt ZintegrUJ, zaś wykładowcami są uznane osobistości ze świata filologii niemieckiej - prof. Frank Liedtke i prof. Irmtraud Behr. Zajęcia odbędą się w języku niemieckim. Dla uczestników kursu przygotowane zostaną specjalne certyfikaty.

W załączniku przesyłamy do Państwa krótki opis oraz harmonogramy kursów.

Zapisy na kurs odbywają się w sposób indywidualny, nie łączą się z pozostałymi kursami organizowanymi przez ZintegrUJ - zapisać może się każdy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku, 24 lutego 2023 roku, do godziny 10:00 na adres rekrutacja.zintegruj.studenci@uj.edu.pl