Ogólnopolski Kongres Edukacyjny Doktorantów i Studentów 20-21.04.2023

w imieniu Katedry Pedagogiki Akademii WSB serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Edukacyjny Doktorantów i Studentów pt. Innymi oczami. Młode Badaczki i Badacze o sobie, świecie społecznym i swoich relacjach ze światem, który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 roku na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zapraszamy Doktorantki i Doktorantów, Studentki i Studentów z całej Polski do podzielenia się z swoimi planowanymi lub realizowanymi projektami badawczymi, metodologicznymi rozwiązaniami oraz sposobami opisu i interpretacji własnych badań.

Zachęcamy do podzielnia się z innymi swoim spojrzeniem na wybrane problemy społecznego świata.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie internetowej: