VI Zjazd Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego

Poznań, dn. 7 listopada 2022 r.

Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Katedry Prawa Cywilnego Handlowego i Ubezpieczeniowego oraz Zakładu Prawa Europejskiego UAM zapraszamy Was - Drodzy Młodzi Naukowcy do udziału w organizowanym przez nas VI Zjeździe Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego. Zjazd odbędzie się w dniach 22 - 23 czerwca 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Proponowany temat Zjazdu to „Kolizyjne i jurysdykcyjne zagadnienia prawa zobowiązań umownych”.

W drugim dniu Zjazdu w godzinach popołudniowych odbędą się dwa równoległe panele doktoranckie. Do czynnego udziału zachęcamy wszystkich Doktorantów zainteresowanych prawem prywatnym międzynarodowym, europejskim i międzynarodowym postępowaniem cywilnym oraz szeroko rozumianym prawem prywatnym z elementem międzynarodowym. To doskonała okazja do przedstawienia swoich poglądów publicznie i poddania ich dyskusji oraz ocenie bardziej doświadczonych naukowców. Doktoranci są zwolnieni z opłaty konferencyjnej. Postaramy się również zabezpieczyć dla Państwa noclegi w preferencyjnych cenach.

Koordynatorem Paneli Doktoranckich jest mgr Jacek Jastrzębski (jacek.jastrzebski@amu.edu.pl) i to do niego proszę kierować zgłoszenia proponowanych referatów, jak również wszelkie nasuwające się Państwu pytania. Na zgłoszenia propozycji referatów czekamy do 31 grudnia 2022 r.

Zaproszenie dla Doktorantów