Wydarzenia

02.09.2021
Jagiellonian University, Kraków, Poland, 28-29 September 2021, ONLINE EVENT
więcej o The 3rd JAGIELLONIAN INTERDISCIPLINARY SECURITY CONFERENCE “Innovative Security Governance: Interdisciplinary Perspectives”
I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Świat oczami młodych badaczek i badaczy”

09.08.2021
21-22 października 2021, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
więcej o I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Świat oczami młodych badaczek i badaczy”

18.06.2021
Zapraszamy na spotkanie mające na celu wybór przedstawiciela/ki doktorantów do Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej SDNS UJ. Odbędzie się ono w najbliższą środę, tj. 23 czerwca, o godzinie 18:00.
więcej o Wybory przedstawiciela/ki doktorantów do Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej SDNS UJ
Międzynarodowe Seminaria Doktoranckie

11.05.2021
Tematyka seminariów będzie dotyczyć dylematów i wyzwań towarzyszących badaniom prowadzonym przez doktorantów, bezpośrednio lub pośrednio związanym z przygotowywanymi przez nich rozprawami doktorskimi. Najbliższy przewidziany termin seminarium to 26 maja 2021 roku.
więcej o Międzynarodowe Seminaria Doktoranckie
Conference Young Researchers’ Innovative Ideas.

10.05.2021
On May 27th-28th the 7th edition of the international scientific conference Young Researchers’ Innovative Ideas: Science | Start-Ups | Industry will take place.
więcej o Conference Young Researchers’ Innovative Ideas.