Invitation I Inclusion4Schools International Conference 2023

więcej o Invitation I Inclusion4Schools International Conference 2023
[MethodsNET] McGill & Lugano events - and more

więcej o [MethodsNET] McGill & Lugano events - and more
Zaproszenie - Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe 12.06.2023 r.

więcej o Zaproszenie - Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe 12.06.2023 r.
Zaproszenie na COMFOCUS Workshop (13 czerwca 2023)

więcej o Zaproszenie na COMFOCUS Workshop (13 czerwca 2023)
International Doctoral Seminars - Performance of economies and enterprises

June 14th, 2023, 16.00-18.00 (CET)
więcej o International Doctoral Seminars - Performance of economies and enterprises

więcej o Invitation to participate in the 7th International Symposium of Young Researchers in Tourism

Rzeszów, on-line 28.09.2023r.
więcej o Zaproszenie na XXII interdyscyplinarną konferencje z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy" pod hasłem „Nauka, polityka, biznes wobec współczesnych wyzwań i zagrożeń rozwojowych”

więcej o Introduction to Complexity (according to Edgar Morin) and to analytical practices based on it
Konferencja - Procesy internacjonalizacji 2023

Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w XX Konferencji Naukowej „Procesy internacjonalizacji w gospodarce światowej”. Konferencja odbędzie się 19 października 2023 r. w formie zdalnej.
więcej o Konferencja - Procesy internacjonalizacji 2023

więcej o Szkoła letnia "Disability, participation and activism: The politics of knowledge building and networking across Europe"