Posiedzenia obowiązkowej oceny śródokresowej doktorantów SDNS UJ

więcej o Posiedzenia obowiązkowej oceny śródokresowej doktorantów SDNS UJ

Szkoła letnia odbędzie się w nowoczesnych i klimatyzowanych salach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 3-17 lipca 2022. Zapisy ze zniżką trwają tylko do 1 KWIETNIA!
więcej o Center For American Studies i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w międzynarodowej szkole letniej pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2022!

Przypominamy o naborze zgłoszeń na konferencję studencko-doktorancką z cyklu "Performatyka. Poza kanonem". Jej temat to "Końce świata i nowe relacyjności - ekologia, patriarchat, demokracja, historia, kapitalizm", a na zgłoszenia będziemy czekać do końca lutego. Konferencja odbędzie się - podobnie jak w zeszłym roku - w trybie ONLINE w dniach 28-30 kwietnia 2022.
więcej o Konferencja studencko-doktorancka "Końce świata i nowe relacyjności - ekologia, patriarchat, demokracja, historia, kapitalizm"

Termin składania dokumentów w DWM: 16 marca 2022 r.
więcej o Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs dla pracowników i uczestników szkół doktorskich na krótkoterminowe wyjazdy w roku 2022 w ramach ogólnouczelnianych porozumień bilateralnych.
Invitation to 2022 Summer Workshop in Macroeconomics and Finance

Call for papers
więcej o Invitation to 2022 Summer Workshop in Macroeconomics and Finance

więcej o Zaproszenie na konferencję - "Współczesne trendy w turystyce - szanse, perspektywy, zagrożenia"
Stypendia rządu Łotwy dla studentów i doktorantów

Rząd Republiki Łotwy (State Education Development Agency) ogłasza nabór na 10- i 11-miesięczne stypendia dla studentów studiów licencjackich, magisterskich oraz uczestników studiów doktoranckich z 40 krajów, w tym z Polski.
więcej o Stypendia rządu Łotwy dla studentów i doktorantów

więcej o [Educational Ecosystem] Dydaktyczne Dygresje Spotkanie 4: dr Wojciech Glac - Gamifikacjo, kocham Cię!

więcej o International Courses | Una Europa Doctoral Programme in Cultural Heritage (Una-Her-Doc)

11 - 15 & 18 - 22 July 2022
więcej o Doctoral Summer School, University of Ljubljana School of Economics and Business