Young Sociology Forum w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego

14-15.09.2022
więcej o Young Sociology Forum w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego

więcej o Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Naukową OMK "Interdyscyplinarne ujęcie psychologii"

Supplementary recruitment
więcej o Call for participants | SDNS Summer School in Qualitative Research Methods (26-30 September 2022)
Międzynarodowy konkurs dla naukowców | Falling Walls Lab Warsaw

Zapisy do 15 sierpnia
więcej o Międzynarodowy konkurs dla naukowców | Falling Walls Lab Warsaw
Konferencja „Wokół rodzicielstwa. Znaczenie i rozwój więzi międzyosobowych”

Konferencja odbędzie się w dniu 22 września 2022 r. (czwartek), Aula A2 i A3, Collegium Iuridicum II, ul. Lipowa 4 w Warszawie.
więcej o Konferencja „Wokół rodzicielstwa. Znaczenie i rozwój więzi międzyosobowych”

więcej o Zaproszenie na konferencję naukową Conducting social research online and offline: opportunities, risks and challenges

więcej o Uruchomienie konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Psychologii i Dydaktyki, Instytutu Zarządzania, Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Jesienne Warsztaty Naukowe Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka

20 października 2022 r.
więcej o Jesienne Warsztaty Naukowe Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka

Application is first open for the PhD students from SDNS UJ. The number of participants is limited to max. 15 persons in each part. To apply please fill in information in Forms by July 30th. You will be informed about results of recruitment in the first half of August.
więcej o SDNS Summer School in Qualitative Research Methods (26-30 September 2022) | Call for participants

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 sierpnia 2022 r.