Zdalna praca biura SDNS

więcej o Zdalna praca biura SDNS
9 stycznia 2024, 18:00: Studencko-Doktorancki Salon Naukowy

TD UJ zaprasza na styczniowy Studencko-Doktorancki Salon Nakowy, który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku o godzinie 18.00 w HEVRE przy ulicy Beera Meiselsa 18 w Krakowie.
więcej o 9 stycznia 2024, 18:00: Studencko-Doktorancki Salon Naukowy
8 stycznia 2024: Cykl warsztatów z profesorem Josephem H.H. Weilerem

Katedra Prawa Międzynarodowego i Europejskiego oraz Kierownik Kolegium Doktorskiego Nauk Prawnych Szkoły Doktorskiej UWr, prof. UWr dr hab. Tomasz Kalisz serdecznie zapraszają 8 stycznia 2024 r. na cykl warsztatów z profesorem Josephem H.H. Weilerem.
więcej o 8 stycznia 2024: Cykl warsztatów z profesorem Josephem H.H. Weilerem

Paris 1 Panthéon-Sorbonne University, June 23-29, 2024 Deadline for applications: January 18th, 2024
więcej o Una-Her-Doc – Una Europa PhD Workshop Restoring the Cultural Heritage. Critical Approaches
II Konferencja Naukowea Zrównoważony Rozwój i Ochrona Środowiska

INSTYTUT APIDOLOGII serdecznie zaprasza Państwa do udziału w II Konferencji Naukowej Zrównoważony Rozwój i Ochrona Środowiska, która odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2024 r. w Jeleniej Górze
więcej o II Konferencja Naukowea Zrównoważony Rozwój i Ochrona Środowiska

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Polskie Towarzystwo Profilaktyki i terapii Integralnej oraz Stowarzyszenie Ocaleni mają zaszczyt zaprosić do udziału w II Kongresie Polskiego Towarzystwa Profilaktyki i Terapii Integralnej pt. Media jako przestrzeń działań profilaktycznych i terapeutycznych
więcej o II Kongres PTPiTI pt. "Media jako przestrzeń działań profilaktycznych i terapeutycznych"
CEAPP/Instats seminars

Instats, renowned for their cutting-edge training in statistics and data science, is offering a series of dynamic and insightful livestreaming seminars. These sessions are designed to deepen our understanding and proficiency in key areas, complementing our ongoing mission to excel in research and academic pursuits.
więcej o CEAPP/Instats seminars
08/12/2023: Konferencja "Płeć a konflikty"

Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji "Płeć a konflikty", która odbędzie się już 8.12.2023, w godzinach 17:00 - 20:00, w Instytucie Francuskim przy Stolarskiej 15 w Krakowie.
więcej o 08/12/2023: Konferencja "Płeć a konflikty"
Europaeum Scholars Programme: deadline extension

Are you are interested in shaping the future of Europe? If so, and if you are a doctoral student in the Humanities or Social Sciences and whose research relates to European Studies (broadly defined) then this could be the programme for you.
więcej o Europaeum Scholars Programme: deadline extension
08/12/2023 II Forum Green Region

Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Graczyk wraz z Radą Programową i Komitetem Organizacyjnym zapraszają na II Forum Green Region „Ekonomiczne, finansowe i społeczne problemy Fali Renowacji”, które odbędzie się w dniu 08.12.2023 r. w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
więcej o 08/12/2023 II Forum Green Region