Zaproszenie do udziału w 18. Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Łódź, 22-24 września 2023 r.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do udziału w 18. Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej. Tegoroczny Zjazd odbędzie się w Łodzi w dniach 22-24 września 2023 r. Organizatorami Zjazdu są Instytut Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Społecznej.

Konferencji tradycyjnie będzie towarzyszyć dwudniowa Szkoła Letnia PSPS (20-21 września). Miło nam też poinformować, że wykłady plenarne wygłoszą prof. Caterina Suitner z University of Padova oraz prof. Sofia Stathi z University of Greenwich.

Ramowy program konferencji i szkoły letniej, ważne terminy i opłaty, a także pozostałe informacje znajdą Państwo na stronie https://zjazdpsps.badania.net.

Wzorem poprzednich edycji, zachęcamy do zapraszania współpracowników i współpracowniczek z Polski i zagranicy oraz planowania sympozjów i prezentacji nie tylko w języku polskim, ale też angielskim (strona ma dwie wersje językowe). System zgłaszania wystąpień i rejestracji uczestnictwa będzie otwarty do 16 maja 2023 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego (psps18@now.uni.lodz.pl), a także śledzenia aktualności na naszych kanałach społecznościowych:

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o konferencji wśród Państwa współpracowników i współpracowniczek.

Pozdrawiamy i zapraszamy do Łodzi!

Monika Wróbel (Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego)

Karolina Koszałkowska (Sekretarz Komitetu Organizacyjnego)