Pomiń baner

X Konferencja Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce

więcej o X Konferencja Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce
Konferencja on-line Wilno 5-26.02.2023 r.

więcej o Konferencja on-line Wilno 5-26.02.2023 r.

więcej o Konkurs na stypendium w grancie prof. Mateusza Stępnia „Teoria legislacyjnego placebo”

Łódź, 22-24 września 2023 r.
więcej o Zaproszenie do udziału w 18. Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej

Warszawa, 18 – 19 maja 2023
więcej o International Conference "Science in the Face of Modern Times: Information Wars"
Summer School on Cambridge Social Ontology, 2024

więcej o Summer School on Cambridge Social Ontology, 2024
[WPiA] Otwarty wykład prof. M. Matczaka - formularz z zapisami

więcej o [WPiA] Otwarty wykład prof. M. Matczaka - formularz z zapisami

więcej o Prof. Paolo Rech (Università di Trento): “Particles from Outer Space that Influence our Lives: from bit flips to road accidents”.
GLOBE Summer School in International Relations

29 May - 2 June 2023 in Norway
więcej o GLOBE Summer School in International Relations
Bohaterowie i narracje. Wzorce i odwzorowania biznesowe w kulturze popularnej

Ile prawdy o świecie organizacji można znaleźć w kulturze popularnej? Czy bohaterowie dzieł filmowych stanowią rzeczywisty wzorzec postaw dla menadżerów i przyszłych liderów?
więcej o Bohaterowie i narracje. Wzorce i odwzorowania biznesowe w kulturze popularnej