Konferencja - Forum Szkół Doktorskich - Metodyka rzetelnych procesów badawczych

Formuła on-line, 12 maja 2023 r.,10.30
więcej o Konferencja - Forum Szkół Doktorskich - Metodyka rzetelnych procesów badawczych

23-30 August 2023, Genshagen Castle
więcej o CfA now open!!! Genshagen Trilateral Summer School 2023 "The Russian Invasion in Ukraine and the Future of European Security"
„Aleją Gwiazd…”

Cykl seminariów z prawa kosmicznego w związku z prezydencją WPiA US w Centrum Prawa Kosmicznego im. Manfreda Lascha
więcej o „Aleją Gwiazd…”

więcej o Zaproszenie - Dziedzictwo prawne. Spotkanie naukowe: „Testamenty profesorów Uniwersytetu Krakowskiego z XVI i XVII w.”
Nostalgia. (Re)sentymenty i tęsknoty  w świecie organizacji

Nostalgia. (Re)sentymenty i tęsknoty w świecie organizacji

Dialogi organizacyjne. Estetyka, emocje, racjonalizacje
więcej o Nostalgia. (Re)sentymenty i tęsknoty w świecie organizacji
Zaproszenie na  XXV Warsztaty Metodologiczne im prof.S.Mynarskiego "Metody analizy rynku i umiędzynarodowienia przedsiębiorstw"

więcej o Zaproszenie na XXV Warsztaty Metodologiczne im prof.S.Mynarskiego "Metody analizy rynku i umiędzynarodowienia przedsiębiorstw"

więcej o II Webinarium Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów PTKS – „Wprowadzenie do artykułu: czyli jak zachęcić, a nie zniechęcić do dalszego czytania".

Thursday, April 20th 2023 at 4:30 PM CEST
więcej o Doctoral School Seminar | Jean-Pierre Gilson (Normandie University): "Zeolites: A Glorious Past & a Bright Future?"
Konkurs na najlepszą pracę doktorską o tematyce górskiej

więcej o Konkurs na najlepszą pracę doktorską o tematyce górskiej
Homophobia, collective narcissism and populist politics in Poland

Richard C. M. Mole, UCL