Ruszył nabór do konkursu - zawalcz o stypend ium doktoranckie „PhDo”!

więcej o Ruszył nabór do konkursu - zawalcz o stypend ium doktoranckie „PhDo”!
Zaproszenie na wykład Profesor Stiny Bergman Blix

5.09.2022
więcej o Zaproszenie na wykład Profesor Stiny Bergman Blix

Doctoral Workshop on Urban Cultural Heritage, Madrid, 21-25 November 2022
więcej o Call for Proposals: The Cultural Heritage and the Twenty First Century City. Research Horizons.

SGGW, 24–25.11.2022 r., Forma hybrydowa (SGGW w Warszawie/Teams)
więcej o XIV MIĘDZYNARODOWE FORUM FINANSOWO-BANKOWE: WSPÓŁCZESNE FINANSE I MYŚL EKONOMICZNA WOBEC WYZWAŃ RÓWNOWAGI W GOSPODARCE RYNKOWEJ

więcej o Invitation to Summer School for PhD students on Circular Economy in Raw Materials sector
Konkurs na stypendium naukowe w projekcie badawczym „Wpływ lobbingu oddolnego na proces podejmowania decyzji politycznych przez członków  niższych izb parlamentu w Zjednoczonym Królestwie (Izba Gmin), Niemczech (Bundestag) i  Polsce (Sejm). Analiza porównawcza”

więcej o Konkurs na stypendium naukowe w projekcie badawczym „Wpływ lobbingu oddolnego na proces podejmowania decyzji politycznych przez członków niższych izb parlamentu w Zjednoczonym Królestwie (Izba Gmin), Niemczech (Bundestag) i Polsce (Sejm). Analiza porównawcza”

Wśród absolwentów i absolwentek programu są m.in. osoby kształtujące polityki open science i zarządzania danymi na polskich uczelniach czy wspierające realizację prestiżowych projektów międzynarodowych.
więcej o Data Steward School 2022 - jedyny w Polsce kompleksowy program szkoleniowy w zakresie zarządzania danymi naukowymi
Young Sociology Forum w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego

14-15.09.2022
więcej o Young Sociology Forum w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego