Writing papers that get published – an editor’s view - dr Jasper van Vliet

Institute for Environmental Studies, Vrije Universiteit Amsterdam, członek rad redakcyjnych czasopism naukowych “Regional Environmental Change” i “Journal of Land Use Science”
więcej o Writing papers that get published – an editor’s view - dr Jasper van Vliet
Konferencja Trójstyk 2023 - zaproszenie

więcej o Konferencja Trójstyk 2023 - zaproszenie
Ogólnopolska Konferencja Doktorantów SGH

więcej o Ogólnopolska Konferencja Doktorantów SGH

Dialogi organizacyjne. Estetyka, emocje, racjonalizacje. 15.03.2023 godz. 17.00, Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UJ, Rynek Główny 34,IIp., sala 1
więcej o Piękno i brzydota. Świątynie handlu i katedry finansów czyli sztuka w organizacji.

więcej o Kursy prof. Larysy Dovgi o historii intelektualnej Ukrainy w kontekście polskim i europejskim
Rozwój nauk humanistycznych i społecznych - Spojrzenie Młodych  Naukowców - Edycja I

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców
więcej o Rozwój nauk humanistycznych i społecznych - Spojrzenie Młodych Naukowców - Edycja I