Research Support Module - dodatkowa edycja konkursu, Wydział Filozoficzny

Informujemy o możliwości składania wniosków w ramach dodatkowej edycji konkursu Research Support Module, realizowanego w ramach programu ID.UJ na Wydziale Filozoficznym.

Konkurs skierowany jest do uczestników studiów doktoranckich oraz doktorantów szkół doktorskich Nauk Społecznych i Nauk Humanistycznych (Zarządzenie nr 14 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 28 stycznia 2022 roku w sprawie zasad przyznawania wsparcia finansowego).

Wnioski można składać za pośrednictwem Strefy ID.UJ (strefaid.uj.edu.pl) w terminie od 17.10.2022 do 04.11.2022.

Po zalogowaniu się do STREFY ID.UJ, w zakładce DOKTORANCI, WSPARCIE DOKTORANTÓW należy wybrać Research Support Module.

Podczas składania aplikacji w STREFIE ID.UJ proszę o załączenie wypełnionego wniosku jako pojedynczego pliku pdf z zeskanowanym podpisem opiekuna/promotora lub Dyrektora Instytutu/Szkoły Doktorskiej.

Załącznik nr 1 - wniosek