Lista rankingowa - Excellence Module

Komisja ds. przyznawania nagród Excellence Module w ramach wsparcia dla doktorantów i uczestników studiów doktoranckich w programie ID UJ w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych w 2022 roku, decyzją z dnia 6 czerwca 2022 przyznała nagrody dla

Nagroda za 2021 rok

Lp.

Nazwisko

Imię

Tytuł publikacji

Dobosz

Damian

Dobosz, D. (2021). System ochrony konsumentów w Unii Europejskiej a autonomia woli (pp. 212, [1]). Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Juzaszek

Anna

Juzaszek, A. (2022). Indian “Love Jihad” goes to court. In M. Stępień & J. Klakla (Eds.), Law and culture : reconceptualization and case studies (pp. 57–86). Springer

Krupa

Jakub

Krupa, J. (2021). Stan wojenny w narracjach prasowych: analiza rocznicowych numerów wybranych dzienników ogólnopolskich (p. 256). Ośrodek Myśli Politycznej.

Próchnicki

Maciej

Bystranowski, P., Janik, B., Próchnicki, M.*, & Skórska, P. (2021). Anchoring effect in legal decision-making:

A meta-analysis. Law and Human Behavior, 45(1), 1-23.

Termin realizacji działań, których dotyczy wniosek o finansowanie

Thevenin

Elodie

Styczyńska, N., & Thevenin, E. (2021). Sojusz Europejskich Ruchów Narodowych i Ruch na rzecz Europy Narodów i Wolności: podzieleni kontestatorzy integracji. In A. Pacześniak & B. Rydliński (Eds.), Europejskie partie polityczne: dyskurs programowy w Unii Europejskiej (pp. 268–290). Wydawnictwo Sejmowe.

Wielgus

Kamil

Kowacz, K., Wielgus, K. (2021), Smart kontrakty w prawie umów, Księgarnia Akademicka, Recenzent: prof. dr hab. Fryderyk Zoll.

Wszołek

Anna

Wszołek, A. (2021). Still unifying? : the future of the Unified Patent Court. IIC International Review of Intellectual Property and Competition Law, 52(9), 1143–1160.

Zimmermann

Maria

Zimmermann, M., Mostowski, P., Rutkowski, P., Tomaszewski, P., Krzysztofiak, P., Jednoróg, K., & Szwed, M. (2021). The extent of

task specificity for visual and tactile sequences in the auditory cortex of the deaf and hard of hearing. Journal of Neuroscience,

41(47), 9720-9731.

Nagroda za 2020 rok

Daniel

Štraub

Štraub, D. The Effects of Fare-Free Public Transport: A Lesson from Frýdek-Místek (Czechia). Sustainability 2020, 12, 9111.

Lista rankingowa