styczeń 2022

20220124

Referat „Nobilitas uczonych na Uniwersytecie Krakowskim. Między przywilejem nobilitacji a wizualną manifestacją szlachectwa” - dr hab. Maciej Zdanek, prof. UJ (Archiwum UJ), dr hab. Justyna Kiliańczyk-Zięba (Katedra Edytorstwa i Nauk Pomocniczych, Wydział Polonistyki UJ)

W poniedziałek 24 stycznia 2022 r. o godz. 17 odbędzie się czwarte w tym roku akademickim spotkanie naukowe.

W imieniu organizatorów działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zespołu „Dziedzictwo prawne i różnorodność kultur prawnych”, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu naukowym. Podczas cyklicznych spotkań, obywających się online, prezentowany jest referat, po którym następuje dyskusja. Wystąpienia dotykają różnorodnych zagadnień związanych z szeroko rozumianym dziedzictwem prawnym.