Zaproszenie do udziału w konkursie - COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY® (CG 3MT JU)

serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie COIMBRA GROUP 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY®, który odbywa się pod patronatem JM Rektora UJ prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka.
Konkurs polega na przedstawieniu Państwa pracy badawczej realizowanej na studiach doktoranckich lub w szkołach doktorskich w Uniwersytecie Jagiellońskim podczas trzyminutowej, ustnej prezentacji w języku angielskim z wykorzystaniem tylko jednego slajdu.

W 2020 roku Uniwersytet Jagielloński, jako członek międzynarodowej sieci Coimbra Group organizuje pierwszą edycję tego konkursu. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazdy na staże naukowo-badawcze do wybranego uniwersytetu zrzeszonego w Coimbra Group.  Zdobywca pierwszego miejsca CG 3MT JU ma szansę reprezentować Uniwersytet Jagielloński podczas finału konkursu, który w tym roku odbędzie się w Montpellier.

Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

Serdecznie zapraszam do udziału!