Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

webinarium "Zawieszenie kształcenia w Szkole Doktorskiej w teorii i praktyce", 24.05

webinarium "Zawieszenie kształcenia w Szkole Doktorskiej w teorii i praktyce", 24.05

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

Zapraszamy na transmisje live webinarium "Zawieszenie kształcenia w Szkole Doktorskiej w teorii i praktyce", które odbędzie się 24.05.24 (piątek) o godzinie 17:00.

Webinarium będzie tłumaczone na język migowy.

Gośćmi webinarium będą:

  • dr hab. Justyna Franc-Dąbrowska, prof. SGGW – dyrektor Szkoły Doktorskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; b. prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Kierownik Stacjonarnych Studiów Doktoranckich (edycja: 2015-2019). Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego SGGW w Warszawie (1999 r.), na którym uzyskała doktora habilitowanego (2011 r.). Autorka ok. 100 publikacji naukowych, uczestniczka wielu konferencji krajowych i zagranicznych.
  • r.pr. Wojciech Kiełbasiński – radca prawny, Rzecznik Praw Doktoranta KRD, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, autor publikacji naukowych i szkoleniowiec z zakresu prawa o szkolnictwie wyższym i nauce. Laureat nagrody specjalnej w konkursie Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2023.
  • mgr Katarzyna Fedejko-Kaflowska – członkini zarządu KRD ds. przeciwdziałania wykluczeniu w kadencji 2023 i 2024; doktorantka w Szkole Doktorskiej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Pracownik dydaktyczny Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Instytutu Nauk Stosowanych. Współkoodynatorka projektu „Pełnoprawni w Nauce” organizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

Webinarium poprowadzi mgr Barbara Pietrzyk-Tobiasz – doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UMCS w Lublinie w dyscyplinie nauk prawnych i aplikantka radcowska w OIRP w Lublinie. Wiceprzewodnicząca Krajowej Reprezentacji Doktorantów, przewodnicząca Biura Prawnego KRD, zastępca Rzecznika Praw Doktoranta KRD. Zainteresowania badawcze: zagadnienia z zakresu prawa własności przemysłowej i prawa o szkolnictwie wyższym i nauce.